GIOVENZANA

„Giovenzana International B.V.“ yra saugos sprendimų ir automatizavimo komponentų projektavimo ir gamybos lyderė.

icon_automation.png.webp AUTOMATIKA

Įgyta patirtis leidžia tenkinti įvairiausius poreikius automatikos srityje. Gaminame kumštelinius jungiklius nuo 12 iki 200 A, kirtiklius nuo 32 iki 160 A, signalinę valdymo armatūrą, galinius jungiklius, pedalus ir mikrojungiklius, pritaikydami novatoriškus technologiškai pažangius sprendimus su kokybiškomis medžiagomis, užtikrinančiomis ilgalaikį patikimumą.

icon_lift.png.webp LIFTAMS / KELTUVAMS

„Giovenzana“ naujoviškus elektrinius komponentus liftams tiekia daugiau nei 65 metus. Šiandien mes esame pripažinti pasaulyje valdymo, sąsajos, saugos ir elektros perdavimo gaminių lyderiais, pasirinkti tiekėju daugelio pasaulinių liftų gamybos kompanijų. Pastoviai augantį gaminių portfolio sudaro: valdymo pultai dirbant ant lifto, avarinio sustabdymo pultai, galiniai jungikliai, šachtos apšvietimo komponentai.

icon_handling.png.webp KĖLIMO SISTEMOMS

„Giovenzana“ lyderiaujanti kompanija kėlimo sistemų komponentų gamyboje. Asortimente yra vienos ir dviejų eilių valdymo pultai iki 14 mygtukų valdymui ir tiesioginiam perjungimui, padėties ir sukamųjų pavarų galiniai jungikliai, slydimo žiedai el. srovės perdavimui, įspėjamosios sirenos, elektros energijos perdavimo linijos judantiems įrenginiams.

icon_atex.png.webp ATEX ir IECEx

„Giovenzana“ yra gavusi svarbius ATEX ir IECEx įmonės sistemos sertifikatus potencialiai sprogioms aplinkoms. Šis asortimentas apima komponentus ir įrangą, naudojamus pavojingose ​​zonose: jungikliai, kumšteliniai jungikliai, dėžutės, besisukančių įrenginių galiniai jungikliai, mikrojungikliai ir „festoon“ elektros energijos tiekimo sistema.

„Giovenzana International B.V.“ yra saugos sprendimų projektavimo ir gamybos lyderė. „Giovenzana International B.V.“ yra visame pasaulyje žinomas, nusistovėjęs, kompetentingas ir patikimas prekės ženklas. Mūsų misija yra saugumas, atkreipiant dėmesį į kiekvieno kliento ir skirtingų rinkų poreikius. Mes tiekiame kokybiškus produktus, dalindamiesi savo itališka patirtimi visame pasaulyje.

Mūsų gaminiai yra saugūs, patikimi ir efektyvūs, visiškai atitinkantys tarptautinius standartus. Patirtis, inovacijų kultūra ir vizija, kurią stipriai planuojame į ateitį, pavertė mus operatorių, įmonių ir galutinių vartotojų saugos ir kokybės garantu.

Rasta 1088 prekės(-ių).

Rodoma 1-48 iš 1088 prekės(-ių)